טל.. 1-700-503-111
נכסים-למכירה
נכסים-להשכרה
בריכה מרוהט מחסן מרפסת מעלית חניה

אודות

אודות

משרד רוזיו נכסים הממוקם ברחוב הירקון 78 בתל אביב פועל בכל רחבי העיר. בתחום מכירה, השכרה ושיווק פרויקטים למגורים, דירות חדשות ודירות יד שנייה.
רוזיו נכסים מוביל בתחום תיווך, ייעוץ וניהול עסקאות נדל"ן למגורים עבור תושבים מקומיים והן עבור תושבי חוץ החפצים בנדל"ן למגורים או השקעה בתל אביב.

ירקון

הירקון 78 (מגדל ישרוטל) , תל אביב

במשך 20 שנות פעילותו - ביסס הסניף את מעמדו כמוביל בתחום מגורי היוקרה בתל אביב. התמחותו בנכסי יוקרה באזור קו החוף של תל אביב היא שהקנתה לו את מעמדו כמשרד הדגל של הרשת וכשחקן מרכזי בתחום הנדל"ן בתל אביב. הסניף מכסה את רוב השכונות המרכזיות בעיר: נווה צדק, כרם התימנים ושוק הכרמל, אזור רוטשילד, לב העיר – שינקין, הבימה, בוגרשוב ורצועת הים, אזור כיכר המדינה, הצפון הישן, שכונת בבלי, שפך הירקון והנמל.

המשאבים הייחודיים של הסניף – צוות מקצועי ותיק ומיומן, מאגר לקוחות גדול של תושבי חוץ, קשרים עם סוכנויות נדלן מובילות בעולם וכן קשרים עם הקהילות היהודיות ברחבי העולם, מאפשרים ללקוחותיו ליהנות מערך מוסף ורווח מקסימאלי בכל עסקה ועסקה.

פלורנטין-יפו

ידידיה פרנקל 7, תל-אביב

סניף פלורנטין-יפו מוביל את הפעילות הנדל"נית בשכונת פלורנטין אשר חווה התעוררות אדירה. גל הפיתוח חסר התקדים והמעבר לצביון של שכונת מגורים מספקים שלל הזדמנויות ונכסים אשר מושכים צעירים ומשפחות צעירות בעלי תשוקה לחיים מלאים בתוכן, באמנות ובתרבות צעירה ותוססת. בנוסף, צוות הסניף חי ונושם את איזור יפו – מהים, דרך הרובע המארוני, שדרות ירושלים, שוק הפשפשים ועד לעג'מי והעיר העתיקה ובכך נותן מענה לכל המתעניינים בשלל הנכסים באזור דרום תל-אביב.

אנשי רוזיו מספקים קשת של שירותים – החל מאיתור הזדמנויות השקעה וגיוס הנכס, דרך גיבוש אסטרטגית מכירה וסינון מועמדים, וכלה בפרסום ושיווק יעיל – כל זאת על מנת למקסם את העסקה לטובת הלקוח.